Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 276

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Block.php on line 128
Błotniki

Błotniki

Błotniki samochodowe

Uszkodzenie na skutek kolizji lub pojawiające się ogniska rdzy motywują do napraw blacharskich. Są jednak elementy, które można bardzo łatwo wymienić. Proces ten wykonać można samemu bez narażania się na dodatkowe koszty. Na PowerAuto.pl znajdziesz błotniki samochodowe do wielu pojazdów.

Kiedy warto wymienić błotnik

Są szkody, z którymi nie warto jechać do zakładów oferujących usługi blacharskie. Montaż fabrycznie nowych części jest wyjściem tańszym. Dlaczego? Naprawa i malowanie błotnika samochodowego wiążą się również z pracami nad sąsiednimi elementami karoserii, co podnosi koszty. Dlatego, zamiast takich inwestycji dobrze jest rozważyć wymianę na nowy, objęty gwarancją zamiennik z naszego sklepu.

Dlaczego wybrać oryginalny błotnik

Poszukiwanie zamienników nie zawsze jest zakończone pełnym sukcesem. Barwy lakieru mogą różnić się od siebie nieznacznie, co w końcowym rezultacie powoduje konieczność nakładania kolejnej warstwy. Nasze błotniki do samochodów są świetnie zabezpieczone przed korozją. Wymagają jedynie pomalowania. Nałożenie pojedynczej warstwy umożliwia uniknięcie przykrych konsekwencji przy odsprzedaży i pomiarze grubości lakieru.

Szybki montaż błotników samochodowych

Dzięki pełnej zgodności z wartościami oryginalnych modeli nasze przednie i tylne błotniki do aut zapewniają pełne spasowanie i jakość najwyższej klasy. Odróżnienie elementów nie będzie możliwe po ich prawidłowym zainstalowaniu. Dlatego taką naprawę można wykonać we własnym garażu, jeśli ma się pod ręką kilka niezbędnych kluczy. Co zrobić, gdy nie ma potrzeby wymiany całego elementu?

Inne części zamienne

Jeśli rdza nie jest zaawansowana, można skorzystać z listew maskujących na błotniki. Są spersonalizowane pod kątem konkretnych modeli i zapewniają elegancki wygląd auta. Ich założenie jest bardzo łatwe i szybkie. Warto wcześniej usunąć ogniska korozji, dobrze zabezpieczyć element i założyć listwy. W ofercie naszego sklepu znajdują się części karoserii do większości modeli aut np. Audi, BMW, Citroen, Chrysler, Fiat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Skoda, Volkswagen czy Volvo.

Aktywne filtry