Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 276

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Block.php on line 128
Pas przedni

Pas przedni

Pasy do samochodów

Stłuczki i kolizje są przyczyną zniszczenia wielu elementów karoserii auta. Dodatkowo ulegają zepsuciu również części wewnętrzne. Decydując się na remont samochodu, warto uwzględnić dobór odpowiednich części. Tylko fabrycznie nowe dają najwyższą jakość. Nie każdego stać jednak na oryginały. Dlatego oferujemy zamienniki o identycznych wymiarach i wysokiej jakości. Wśród nich znajdziesz wszystko, czego potrzeba do przywrócenia pasa przedniego do stanu pierwotnego.

Co zrobić z belką zderzaka

Wielu użytkowników aut decyduje się na naprawę stalowych elementów pasa przedniego pojazdu. Trzeba jednak pamiętać, że spawana część nie ma takich samych właściwości, jak nowa. Co więcej, może z łatwością ulec uszkodzeniu i nie zapewnia takich samych walorów ochronnych przy kolejnym zdarzeniu drogowym. Dbając więc o swoje bezpieczeństwo, nie warto korzystać z półśrodków. Przygotowaliśmy belki zderzaka do najpopularniejszych modeli aut. Wśród nich znajdziesz ten, którego szukasz. To odpowiedni wybór przy takich naprawach. Gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę pasażerów.

Mocowania zderzaka

Kolizja, a nawet szkoda parkingowa mogą spowodować wyłamanie mocowań zderzaków. Nie warto ich regenerować, bo nie będą spełniały należycie swojego zadania. Utrata zderzaka podczas jazdy byłaby bardzo poważnym utrudnieniem dla siebie i innych uczestników ruchu. Dlatego możesz zaopatrzyć się w nowe mocowania zderzaków w naszym sklepie internetowym. Gwarantują one odpowiedni uchwyt mimo wybojów na drodze. Są solidnym i pewnym produktem, wykonanym w zgodzie z charakterystyką części oryginalnych. W swojej ofercie posiadamy elementy do wielu modeli aut widocznych na naszych drogach.

Mocowania reflektorów i halogenów

Połamane elementy plastikowe niewarte są regeneracji. Można to robić, ale oszczędniej jest mieć nowe odpowiedniki. Posiadamy w naszej bogatej ofercie mocowania reflektorów i lamp do najróżniejszych aut. Ich montaż jest bardzo wygodny i prosty dzięki zachowaniu oryginalnych wymiarów i wartości. Przyczyni się to do właściwego uchwytu elementów oświetlenia montowanych w aucie. Nie trzeba będzie martwić się o to, że w pewnych miejscach nowe elementy wyglądają inaczej, niż powinny. Całość będzie odpowiadała pierwotnemu stanowi.

Wymiana zniszczonych części

Dobrze jest przemyśleć, zanim zabierzesz się za demontaż uszkodzonych elementów. Ta część prac może pójść gładko, natomiast ponowne założenie już nie tak szybko. Jeśli jednak masz umiejętności, miejsce i narzędzia, możesz zdecydować się to zrobić. W zależności od danego modelu auta, prace mogą wyglądać nieco inaczej. Najmniej pracy będzie przy mocowaniu zderzaka, najwięcej przy reflektorach i belce przedniej. Dokładne wymiary mają tu kluczowe znaczenie, by otwory montażowe pasowały we właściwe miejsca, a lampy spasowały się z karoserią.

Inne części pasa przedniego

Sklep PowerAuto posiada tysiące fabrycznie nowych zamienników i podzespołów. Wśród nich odnajdziesz również mocowania wewnętrznych atrap, okulary pasa, przednie pasy kompletne, pasy górne i dolne, żaluzje obudowy chłodnic, wzmocnienia górne zderzaków, osłony pasów przednich czy spojlery zderzaków. Wszystko to by zapewnić Twojemu autu, to czego potrzebujesz.

W naszym katalogu internetowym znajdziesz części do aut europejskich, azjatyckich, a także amerykańskich. Są to auta takich marek jak: Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Mazda, Nissan, Volkswagen czy Volvo. Solidność wykonania, szybka dostawa i bezproblemowy kontakt są gwarancją zadowolenia wielu klientów. Bądź gotowy skorzystać z tego co przygotowaliśmy również dla Ciebie.

Aktywne filtry