Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 229,00 zł - 329,00 zł

Reflektory

Reflektory samochodowe

Są różne elementy pojazdu, które przyciągają wzrok innych osób. Wielu kierowców kładzie nacisk na lakier, inni na felgi. Natomiast reflektory pięknie podkreślają charakter auta i nadają mu wyrazu. Warto dbać, by zawsze były w odpowiednim stanie. Gdzie szukać zamienników w przypadku ich awarii lub zniszczenia?

Czy warto regenerować lampy

Są różne opinie na temat naprawy tych elementów. Z pewnością znajdą się zwolennicy i przeciwnicy. Skuteczne przywrócenie reflektorów samochodowych do fabrycznego stanu jest kosztowne i nie zawsze się udaje. Niewłaściwy demontaż powoduje uszkodzenie zaczepów i brak możliwości ponownej instalacji regenerowanego elementu. To z kolei podnosi koszty napraw. Warto więc wcześniej przemyśleć ten krok.

Wymiana na używany zamiennik

Wyszukiwanie w internecie części pochodzących z demontażu pojazdów może okazać się sposobem na oszczędzenie środków. Jednak istotny jest fakt występowania rożnych rodzajów reflektorów nawet w obrębie jednego modelu. Ich znalezienie może być trudne. Stan faktyczny może różnić się od tego, który widać na zdjęciach z różnych powodów. Najbezpieczniejszym i najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest wymiana na nowy egzemplarz.

Tylko nowe części na PowerAuto.pl

W naszym sklepie internetowym odnajdziesz podzespoły pasujące do wielu znanych marek. Są wśród nich takie firmy jak: Audi, BMW, Chrysler, Citroen, Ford, Fiat, Honda, Kia, Mazda, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen czy Volvo. To najczęściej poruszające się auta na polskich drogach. Nasze zamienniki objęte są gwarancją i opracowane w zgodzie ze standardami oryginalnych części.

Mamy nie tylko reflektory samochodowe, ale również inne elementy oświetlenia, zamienniki karoserii, listwy, grille, atrapy czy elementy układu chłodzenia cieszy, powietrza i oleju. To wszystko w jednym sklepie internetowym, który zawiera tysiące pozycji. Dołącz do poszerzającego się grona zadowolonych klientów i poznaj inne kategorie naszego sklepu internetowego PowerAuto.pl.

Aktywne filtry