Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 276

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Block.php on line 128
Lusterka

Lusterka

Lusterka samochodowe

Bezpieczeństwo podczas jazdy jest sprawą podstawową. Można je sobie zapewnić zapinając pasy, dbając o stan techniczny pojazdu, a także stosując się do przepisów. Pod wpływem różnych czynników lusterka boczne mogą ulec uszkodzeniu. Wąskie uliczki albo szkody parkingowe są nieraz powodem konieczności wymiany tych części. Jakie znajdziesz w naszym sklepie?

Kierunkowskazy

Producenci samochodów osobowych wprowadzają wiele nowinek technicznych. Jedną z nich są kierunkowskazy w systemie LED. Świetnie wyglądają i zapewniają długą eksploatację. Jednak ich uszkodzenia często skłaniają ku wymianie całego elementu. Regeneracja jest czasochłonna, co pozbawia właściciela niezbędnego środka transportu. Decyzja o nabyciu nowego zamiennika powoduje szybszy powrót do codziennego rytmu. Posiadamy fabrycznie nowe, nieużywane lampy LED w formie kierunkowskazów.

Kompletne lusterka boczne

Inaczej ma się rzecz z lusterkami do aut zewnętrznymi. Niejednokrotnie są w całości zespolone z lampą kierunkowskazu i ich wymiana obejmuje cały element. Posiadamy również takie rozwiązania. Zamiast z niepewnością sięgać po używany zamiennik, warto zdecydować się na nową część objętą gwarancją.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz lusterka samochodowe zewnętrzne, sterowane mechanicznie i elektronicznie. Wszystko zależy od posiadanego auta. Jesteśmy w stanie zapewnić części większości topowych marek takich jak: Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Mazda, Volkswagen czy Volvo. Posiadamy ponad 100 różnych modeli lusterek bocznych, a ich liczba konsekwentnie rośnie.

Obudowy lusterek do aut

Jeśli szkoda jaką masz, nie wymaga wymiany całego elementu, możesz zdecydować się na montaż samej obudowy. Zapewni Ci to widoczne korzyści, bez narażania się na zbędne wydatki. Łatwo przeprowadzisz taką operację, ponieważ nasze części wykonane są z dbałością o jakość i precyzję. Dopasowane do konkretnego modelu, nie odróżniają się od oryginału. Zmatowanie takich elementów również mobilizuje do ich wymiany. Regeneracja pastami lub lakierami przyniesie krótkotrwały efekt.

Wkłady lusterek do samochodów

Nie da się bezpiecznie prowadzić auta bez zachowania dobrej widoczności. Ta możliwa jest dzięki lusterkom bocznym zewnętrznym. Ich lustrzane wkłady zapewniają widok naturalny, skupiający, a także szerokokątny. Dostępne modele w naszym sklepie internetowym zapewniają takie właśnie parametry. Ich wybór pomoże Ci bez przeszkód patrzeć na to, co dzieje się za Tobą. Jest to niezbędne przy cofaniu czy zmianie pasa ruchu. Nowe elementy, które oferujemy, pozbawione są wad ukrytych, objęte są gwarancją i dopasowane są do konkretnego modelu auta.

Zrób to samochodowe

Nie wszystkie elementy auta da się łatwo wymienić. Jednak sprawa wygląda inaczej w przypadku lusterek i ich części. Takie prace można wykonać nawet pod blokiem. Podstawowe narzędzia i odrobina manualnych umiejętności pozwolą na szybki demontaż i sprawną instalację. Wcześnie dla pewności można zajrzeć do internetowych instrukcji, bo każdy model auta ma inny sposób mocowań. Dobrze jest się upewnić, że nic Cię nie zaskoczy. Po zdjęciu uszkodzonego podzespołu, założenie nowego jest już proste.

Najlepsze lusterka do aut

Bez względu na to czy szukasz lamp z kierunkowskazami LED, lusterek zewnętrznych czy poszczególnych ich elementów dobrze trafiłeś. Posiadamy tylko nowe części bez jakichkolwiek oznak użytkowania. Zapewniamy wysokiej jakości podzespoły do modeli większości marek aut europejskich. W ofercie znajdziesz również zamienniki do samochodów amerykańskich i azjatyckich.

Aktywne filtry