Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 276

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Block.php on line 128
Dysze spryskiwaczy

Dysze spryskiwaczy

Dysze spryskiwaczy

Nagle zmieniające się warunki pogodowe, spadające liście czy jazda za autami w deszczowy dzień powodują spadek widoczności przez przednią szybę. Aby szczęśliwie podróżować, konieczne jest zachowanie ostrożności i bezpieczeństwa. Warto więc mieć sprawne części obejmujące układ spryskiwaczy. U nas znajdziesz tylko najlepsze.

Drożne dysze spryskiwaczy

Nawet posiadanie odpowiedniej ilości płynu czyszczącego nie gwarantuje efektu umytej szyby. Dużo zależy od samej dyszy spryskiwacza. Jeśli jest zużyta, jej wydajność drastycznie spada. Zamiast solidnego strumienia rozpylonego po całej wysokości, dociera na nią jedynie skromna ilość płynu. Może to powodować rozsadzenie przewodów doprowadzających ciecz. Nalewanie się wtedy płynu do komory silnika nie jest korzystne.

Czasami jednak element ten może być zapchany. Otwory bardzo małej średnicy mogą zatkać się drobnym zanieczyszczeniem. Dlatego warto uważać podczas nalewania płynu do zbiorniczka, aby nie dostały się tam żadne zabrudzenia. Jeśli tak się stało, a dysza spryskiwacza nie przepuszcza cieczy, konieczna może być jej wymiana.

Oferowane przez nas dysze spryskiwaczy są na tyle wysokiej jakości, że można je porównać do oryginałów. Są odpowiednio dopasowane do konkretnego pojazdu i ich montaż nie stanowi trudności. Zapewnia to wieloletnią eksploatację i poprawę bezpieczeństwa podczas jazdy.

Nowe dysze spryskiwaczy

Jedynie nieużywane podzespoły gwarantują odpowiednie działanie danego układu. Podobnie rzecz się ma ze spryskiwaczami. Zakup używanych nieraz mija się z celem, bo ich stan jest wielką niewiadomą. My natomiast oferujemy objęte gwarancją modele, których jakość odczujesz podczas użytkowania. Nie ma sensu tracić czasu na używane części niewiadomego pochodzenia i stanu.

Poza dyszami do spryskiwaczy w naszym sklepie internetowym znajdziesz tysiące innych nowych zamienników do aut osobowych i dostawczych. W ofercie znajdują się elementy układu chłodzenia, karoserii czy oświetlenia. Dzięki naszym podzespołom Twoje auto znowu zyska i odwdzięczy się wieloma przebytymi kilometrami.

Aktywne filtry