Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 276

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Block.php on line 128
Mocowania zderzaków

Mocowania zderzaków

Mocowanie zderzaków

Jeśli szkoda powstała w wyniku kolizji lub wypadku nie jest zbyt poważna, warto rozważyć naprawę samochodu. Uderzenie w pas przedni lub tylni powoduje zazwyczaj oberwanie lub całkowite zniszczenie mocowań zderzaków. Co zrobić w takiej sytuacji?

Nie warto regenerować plastików

Poszukiwanie kogoś, kto mógłby solidnie zespawać mocowania zderzaków, jest nieopłacalnym zajęciem. O wiele lepiej jest poszukać nowych zamienników, które będą równie trwałe co oryginalne części. Takie elementy można znaleźć na PowerAuto.pl. To sklep oferujący fabrycznie nowe podzespoły do wielu modeli aut. Są ściśle wzorowane na modelach opuszczających fabryki konkretnych marek pojazdów.

Szukaj tylko nowych części

Miejsca, w których można kupić używane części pochodzące z demontażu poturbowanych aut, mogą okazać się nie najlepszym wyjściem. Uderzenia powodują uszkodzenia i osłabienie materiałów, co skutkuje ich mniejszą wytrzymałością. Ponowny montaż takich wzmocnień zderzaka może skutkować ich oberwaniem na wybojach. Nie warto tak ryzykować, najlepiej jest wybrać nowe zamienniki.

Najlepsze mocowania zderzaków znajdziesz na PowerAuto.pl. Posiadamy jedynie nowe części objęte gwarancją i wzorowane na oryginalnych podzespołach. Ich jakość jest więc zbliżona do tych używanych na pierwszym montażu w fabryce. Wybierając je, sprawisz, że Twój pojazd znowu będzie jeździł i wyglądał jak dawniej. Dlatego zajrzyj też w inne miejsca naszego sklepu, gdzie znajdziesz części producentów większości marek. Zapraszamy do kontaktu.

Aktywne filtry