Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 276

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Block.php on line 128
Listwy zderzaków

Listwy zderzaków

Listwy zderzaków i nakładki

Wielu kierowców bardzo poważnie podchodzi do dbania o wygląd zewnętrzy swojego pojazdu. Niestety niespodziewane przygody parkingowe czy ukazująca się rdza mogą przyczynić się do oszpecenia nadwozia. Na szczęście na PowerAuto.pl znajdziesz listwy zderzaków, które przywrócą blask Twojemu autu.

Do czego służą listwy i nakładki

Miejsca szczególnie narażone na uszkodzenia to zderzak przedni i tylny auta. Dodatkowo umieszczając w bagażniku różne przedmioty, można uszkodzić lakier. Dlatego właśnie stosuje się przystosowane do konkretnego modelu samochodu listwy zderzaków i nakładki. Chronią przed zarysowaniami i czynnikami atmosferycznymi. Swoim wykonaniem poprawiają wygląd samochodu. Ich łatwy montaż sprzyja uzyskaniu szybkiego efektu.

Ochrona przed rdzą

Poza listwą zderzaka do Twojego auta z czasem może okazać się konieczne zastosowanie nakładek na nadkola. Służą one do maskowania niedoskonałości lakieru. To miejsca szczególnie narażone na uszkodzenia ze względu na utrzymującą się tam wilgoć i błoto. Wymiana całego elementu lub naprawa blacharska nie musi być konieczna, jeśli zastosuję się nakładkę błotnika.

PowerAuto ma najlepsze części

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co potrzebne do Twojego auta. Oferowane podzespoły są produkowane według fabrycznych wzorów. Są objęte gwarancją i nie posiadają wad ukrytych. Dlatego, jeśli szukasz listew zderzaka, nakładek czy atrap u nas znajdziesz tylko nieużywane wcześniej zamienniki. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi kategoriami na PowerAuto.pl.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz