Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 276

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Block.php on line 128
Obudowy lusterek

Obudowy lusterek

Obudowy lusterek samochodowych

Szkoda spowodowana otarciem lub delikatną stłuczką nie zawsze zmusza do wymiany całego lusterka. Jeśli tylko obudowa została zarysowana lub pękła, warto zmienić ją na nową. Nie jest to trudna operacja, a zapewnia wymierne korzyści właścicielowi pojazdu. W naszym sklepie znajdziesz tylko nowe obudowy lusterek samochodowych.

Naprawa uszkodzonego lusterka

Może się wydawać, że pękniecie obudowy, nie jest poważnym uszkodzeniem. Jednak podczas jazdy po nierównej drodze szkło może wypaść i narazić kierowcę lub innych uczestników ruchu na szkody. Utrata widoczności jest ryzykowna szczególnie podczas jazdy. Dlatego klejenie obudowy nie jest najlepszym rozwiązaniem. Często później trzeba i tak nabyć obudowę, a w przypadku utraty lusterka, kompletny element.

Elementy plastikowe matowieją pod wpływem promieni słonecznych. Ich pierwotny wygląd nieodwracalnie się zmienia. Niektórzy próbują powstrzymać ten efekt, używając past i lakierów. Dają one jednak krótkotrwały efekt. Obudowy lusterek samochodowych można łatwo wymienić i poradzi sobie z tym chyba każdy właściciel auta. Na PowerAuto.pl znajdziesz obudowy, których potrzebujesz.

Zapewniamy nowe części zamienne

Skoro obudowa lusterka samochodowego jest uszkodzona, dobrze jest ją wymienić. W naszym sklepie internetowym PowerAuto.pl znajdziesz dziesiątki takich elementów pasujących do modeli najpopularniejszych marek europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Zgodność z oryginałami i wysoka jakość wykonania zapewniają świetny efekt i trwająca wiele lat eksploatację.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz