Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 276

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Block.php on line 128
Mocowania błotników

Mocowania błotników

Mocowania błotników i ślizgi

Stłuczki i kolizje wymagają naprawy części karoserii. Nawet jeśli dany element nie uległ zupełnemu uszkodzeniu, to zdarza się konieczność wymiany mocowania lub ślizgu. Spawanie, klejenie lub inny sposób naprawy nie zapewniają takiego efektu jak zastąpienie nową częścią. Na PowerAuto.pl znajdziesz tylko nowe zamienniki.

Gdzie potrzebne są ślizgi i mocowaniami

Wiele elementów wyposażenia zewnętrznego auta posiada niewidoczne gołym okiem uchwyty i zaczepy. Są integralną częścią mocowań i ślizgów, które pod wpływem uderzenia czy nieumiejętnego zdejmowania błotników lub lamp, mogą się uszkodzić. W takim wypadku konieczna jest ich wymiana. Zamienniki z demontażu nie zawsze mają odpowiedni stan pozwalający na dalsze spokojne użytkowanie auta.

Ułatwiony montaż podzespołów

Na PowerAuto.pl znajdziesz mocowania błotników i ślizgi, które są w całości odwzorowaniem oryginalnych części. Ich instalacja jest więc prosta i przyjemna. Posiadają również klamry i zaczepy potrzebne do mocowania części karoserii czy lamp. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i czas. Inaczej jest w przypadku posiadania użytkowanych wcześniej zamienników, które mogą być niekompletne lub w wątpliwym stanie.

Sklep PowerAuto.pl

Najlepsze części do samochodów amerykańskich, azjatyckich i europejskich znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zajrzyj do wszystkich kategorii, by zobaczyć, jak wiele przygotowaliśmy dla Twojego auta. Liczba konkretnych części wciąż rośnie i wszystkie mają właściwości zbliżone do oryginalnych. Na oferowane produkty udzielamy gwarancji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz