Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Converter.php on line 276

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/autoas/domains/powerauto.pl/public_html/modules/ps_facetedsearch/src/Filters/Block.php on line 128
Błotniki

Błotniki

Błotniki do samochodów

Każde auto posiada części, które są narażone na korodowanie. Nie dzieje się to równomiernie we wszystkich pojazdach. Podzespołami, w których ryzyko zardzewienia jest wysokie, są błotniki. Szczególnie zauważalne jest to po zimie, gdy drogi posypane są solą. Rozpuszczający się śnieg dociera razem z nią bardzo głęboko i po jakimś czasie widoczne są ogniska rdzy na karoserii. Dlatego te części muszą być odpowiednio wykonane i zabezpieczone. Jakie są nasze błotniki do aut? Dlaczego warto je wybrać?

Co posiadają błotniki do samochodów

Ta część nadwozia składa się z kilku elementów. Należą do nich listwy i mocowania błotników. Wykonane są z najwyższą starannością i zgodnością z oryginałami. Nie sposób więc, zamawiając dany model, mieć problemu z montażem. Spełnione normy dotyczące wymiarów pozwalają na swobodną pracę. Posiadamy setki modeli do najróżniejszych aut. Wśród nich znajdują się takie marki jak: Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Mitsubishi, Opel, Toyota i wiele innych. Szeroki wybór zamienników gwarantuje posiadaczowi auta swobodny wybór i spokojną eksploatację.

Poza mocowaniami posiadamy również listwy błotników. Czasem dochodzi do sytuacji, gdy rdza jest już na tyle zaawansowana, że trzeba ją zamaskować. Jest to kompromis między drogą naprawą blacharską a całkowitą wymianą części. Dlatego przygotowaliśmy nakładki najwyższej klasy. Pozwolą one nie tylko powstrzymać rdzę, ale również zabezpieczyć jej ogniska. Poprawia to ogólny wizerunek auta i ułatwia dalszą eksploatację.

Kiedy warto wybrać błotniki do aut

Szkody parkingowe czy rozległa rdza powodują konieczność wymiany tej części karoserii. Nie raz nieopłacalne jest dokonywanie napraw lakierniczych czy blacharskich, bo sam element jest o wiele tańszy. Z jego wymianą poradzi sobie niejeden posiadacz auta. Błotniki do samochodów, które oferujemy, posiadają fabrycznie nowy stan. Udzielamy gwarancji na nasze części. Wykonane są z należytą troską o detale i z pełną zbieżnością z oryginałami. Zapewnia to bezproblemowy montaż i eksploatację.

Nasze błotniki do aut są w pełni zabezpieczone przed korozją. Przed montażem należy je pomalować na odpowiedni kolor. Zapewnia to pełną zgodność z innymi elementami karoserii. Niejednokrotnie poszukiwanie zamienników wśród używanych części powoduje dodatkowe problemy ze zgodnością barwy. Być może kod lakieru nie jest znany i może różnić się od reszty. Najlepszym wyborem jest więc położenie go jeszcze raz na nową fabrycznie część.

Montaż błotników

Prace związane z wymianą tych elementów można wykonać samodzielnie. Oczywiście konieczne jest posiadanie właściwych narzędzi i chociaż trochę wiedzy ogólnej dotyczącej budowy karoserii. Pracę rozpoczyna się od zdjęcia plastikowego nadkola. Można w dalszym etapie przejść do odkręcenia dolnych mocowań. W niektórych przypadkach konieczne może być pozbycie się zderzaka. Potem czas na górne śruby. Warto zabezpieczyć wszelkie najbliższe elementy karoserii, by przy zdejmowaniu uszkodzonego nie zniszczyć innych. Przy zakładaniu nowej części konieczne jest wyczyszczenie wszelkich zabrudzeń, by mocowania przylegały do czystej powierzchni.

Aktywne filtry